Автор Тема: Интернет ОГО+ от Укртелеком  (Прочитано 17063 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Интернет ОГО+ от Укртелеком
« : 17 Декабря 2008, 08:46:58 »
     
У Новий рік на шаленій швидкості! Нові тарифи на «ОГО!»


  5.12.2008

  З 15 грудня 2008 року вводяться супервигідні тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план.

  Для того щоб замовити/змінити тарифний план:

  * зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «ОГО!» по Вашій телефонній лінії;
 * в полі «Авторизація», в лівій частині екрану, введіть логін і пароль, які Ви обрали при реєстрації на сайті my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід»;
 * перейдіть до розділу DSL і натисніть на кнопку «Управління»;
 * оберіть один з тарифних планів, можливих для надання послуги «ОГО!» на Вашій телефонній лінії. Перелік тарифних планів, доступних для вибору, залежить від технічних параметрів абонентської лінії.

 

     
 У Новий рік на шаленій швидкості! Нові тарифи на «ОГО!»

 
 15.12.2008

  З 15 грудня 2008 року вводяться супервигідні тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план.

  Для того щоб замовити/змінити тарифний план:

  * зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «ОГО!» по Вашій телефонній лінії;
 * в полі «Авторизація», в лівій частині екрану, введіть логін і пароль, які Ви обрали при реєстрації на сайті my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід»;
 * перейдіть до розділу DSL і натисніть на кнопку «Управління»;
 * оберіть один з тарифних планів, можливих для надання послуги «ОГО!» на Вашій телефонній лінії. Перелік тарифних планів, доступних для вибору, залежить від технічних параметрів абонентської лінії.

  Тарифні плани «ОГО!» з 15 грудня 2008 року
 Назва тарифного плану    Швидкість передавання інформації    Додаткові послуги в рахунок абонентної плати    Абонентна плата за 30 календарних днів, гривні з ПДВ
 «ОГО!» Антивірус    поштові скриньки розміром 1 Гбайт
 до споживача    від споживача
 «ОГО! 256+»    до 256 кбіт/с    до 128 кбіт/с    не надається    не надається    60
 «ОГО! 1+»    до 1 Мбіт/с    до 512 кбіт/с    не надається    1    100
 «ОГО! 2+»    до 2 Мбіт/с    до 1 Мбіт/с    надається    1    150
 «ОГО! 4+»    до 4 Мбіт/с    до 1 Мбіт/с    надається    1    200
 «ОГО! 8+»    до 8 Мбіт/с    до 1 Мбіт/с    надається    1    250
 «ОГО! – 1 Office+»    1 Мбіт/с    512 кбіт/с    не надається    5    400
 «ОГО! – 2 Office+»    2 Мбіт/с    512 кбіт/с    надається    5    480
 «ОГО! – 4 Office+»    4 Мбіт/с    512 кбіт/с    надається    5    840
 Зміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентною платою    Одноразово, за кожну зміну    грн. з ПДВ
 20

  Примітки

  1. Обсяги вхідного та вихідного трафіку не обмежено!
 2. Перелік доступних споживачу тарифних планів послуги «ОГО!» визначається технічними характеристиками абонентської телефонної лінії.
 3. Споживач може змінювати тарифний план 1 раз на добу.
 4. Для користування додатковити послугами споживачу необхідно їх активувати в системі управління послугами Мій укртелеком
 5.Поштові скриньки в системі Укрпост
 6.Постійна IP-адреса надається за заявою користувача. Для тарифних планів «ОГО!–256+» – «ОГО!–8+» виділення постійної IP-адреси не передбачено.
 
 Замовити послугу або змінити тарифний план можна на сайті Мій укртелеком. З дати введення в дію нових тарифних планів замовлення попередніх тарифних планів стає недоступним.

  ПИ меняйте по утрам , сегодня в 5 часов утра нормально зашло на их сайт , днем , вечером и ночью логинется очень долго .    

Оффлайн BackToRoots

  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 101
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #1 : 17 Декабря 2008, 19:25:17 »
     АДСЛ, конечно, круто, если своя квартира, есть телефон и возможность подключения, тарифы довольно смешные... но пока квартира съемная, и не факт, что ты проживешь на ней дольше, чем 3-4 месяца, то об такой радости остается лишь мечтать...

     

Оффлайн Rost

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 12
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #2 : 09 Марта 2009, 19:47:27 »
     Уже больше года на ОГО от Укртелеком всё классно!    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #3 : 09 Марта 2009, 20:01:05 »
     Аналогично    

Оффлайн manjak

  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 1782
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #4 : 27 Марта 2009, 18:52:34 »
     И я хочу, но пока нет технической возможности, млиннн.    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #5 : 27 Марта 2009, 18:55:36 »
     Так заявление напиши , и в скором времени техническая возможность появится , лично я ждал после подачи заявления 2,5-3 месяца    

Оффлайн виктор

  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 6710
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #6 : 27 Марта 2009, 19:53:10 »
     Вот как только куплю новую квартиру - так и буду думать. И тарелку возьму и инет улучшу и т.д и т.п. Вот только когда это счастье привалит - пока неизвестно...    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #7 : 04 Апреля 2010, 22:35:11 »
     Новий тарифний план «ОГО!Ultra»

  Новий тарифний план від Укртелекому «ОГО!Ultra» – неймовірна швидкість за фантастично привабливою ціною!

  ВАТ «Укртелеком» щороку готує користувачам високошвидкісного Інтернет «ОГО!» приємні сюрпризи, розширюючи можливості популярної послуги. З 1 квітня 2010 року компанія представляє новий тарифний план «ОГО!Ultra», який зробить користування Інтернетом ще приємнішим, ще економнішим, ще швидшим! Усього за 200 гривень на місяць, Укртелеком пропонує необмежений доступ до Інтернет на швидкості до 24 Мбіт/с!

  Тарифи на послугу ОГО!

 

  ПИ Уже дал заявку , как только поднимут скорость на порту сразу перехожу на этот тариф    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #8 : 15 Апреля 2010, 19:25:04 »
     В общем сегодня подняли скорость на моем порту . Может кому будут интересно расскажу по подробнее . Заявку я дал 4 Апреля , через форму обратной связи , пришел ответ типа все ждите все сделаем в течении суток , ну я естественно жду примерно неделю , а мне ничего не делают .Ну думаю может нет тех.возможности , и дай думаю посмотрю хоть приблизительную скорость на порту и вижу что 15 МБит/с спокойно тянет

 

  Звоню по номеру 0-800-506-800 ( круглосуточно ) , оператор говорит , да вижу Вашу заявку сделаю пометку что бы сделали быстрее . Ну я естественно жду , и естественно никто ничего не делает . Звоню второй раз , мне опять вежливо отвечают , и говорят что бы я оставлял в рабочее время модем включенным , и как вы догадались жду день, два никто ничего не делает . Звоню в третий раз , мне опять вежливо отвечают : а у Вас модем был выключен , оказывается рабочее время у них круглосуточно , так что как даете заявку модем оставляете все 24 часа в сутки включенным , после того как я его оставил на ночь включенным сегодня утром проверяю и наконец то они подняли скорость на порту ( при чем видать еще и линию немного отревизовали , так как доступная скорость возросла с 15 Мбит/с до 20 Мбит/с с хвостиком )

 

  Теперь жду когда переведут на новый тариф , как только переведут сразу выложу тесты скорости закачки    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Интернет ОГО+ от Укртелеком
« Ответ #9 : 16 Апреля 2010, 06:00:12 »
     В общем перевили на новый тарифный план , вот тесты скорости www.speedtest.net

 

 

 

 

 

 

 

  Во скорость закачки на торренте

 

  Пи В общем реальная скорость ОГО!Ultra чуть выше 10 Мбит/с ( хотя модем пишет что скорость должна быть выше 20 Мбит/с так что еще потестирую ) но я считаю и это отлично