Автор Тема: Prometheus - освіта для кожного  (Прочитано 1218 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Prometheus - освіта для кожного
« : 06 Марта 2016, 20:38:49 »
Про проект

Prometheus — український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до онлайн курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям. (с) Вікіпедія

Як це працює?

  • Відеолекції - дивіться відеолекції найкращих викладачів провідних університетів України.
  • Форум - обговорюйте питання, що Вас цікавлять, з іншими студентами та викладачами на форумі.
  • Інтерактивні тести - перевірте набуті знання за допомогою різноманітних інтерактивних завдань.
  • Сертифікат - успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення!

Переваги

  • Будь-коли. Навчайтесь у зручний для Вас час. Відеолекції, тести та форум доступні цілодобово.
  • Будь-де. Проходьте курси, не виходячи з дому чи в дорозі. Все, що Вам знадобиться, – це доступ до інтернету.
  • Будь-який пристрій. Навчайтесь на комп’ютері, планшеті чи телефоні: сайт підлаштується під Ваш пристрій.
  • Будь-хто. Наші курси абсолютно безкоштовні – захмарні ціни більше ніколи не стануть на заваді найкращій освіті.

Почати навчання можна за цим посиланням  :)


Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: Prometheus - освіта для кожного
« Ответ #1 : 06 Марта 2016, 20:47:20 »
Я вообщем неспешно за 2 дня прошел один курс, так как в теме информационной безопасности немного ориентируюсь то видео смотрел на переметке и считай что сразу переходил к тестам :) В итоге одна ошибка в финальном тесте (хотя я считаю что я ответил правильно) :)



Вообщем если есть свободное время и не знаете как его потратить, то рекомендую потратить его на обучение по какому то интересному для Вас направлению :)