Автор Тема: История.  (Прочитано 14561 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #10 : 12 Сентября 2010, 15:21:19 »
     
Цитата: Мика
Шановні добродії, нині ми святкуватимемо день міста. Як ніколи, саме в ці вересневі дні, ми замислюємося над історією та майбутнім нашої малої батьківщини.


  День города будут отмечать не зависимо от того какого его название

 
Цитата: Мика
Всі ми, зрештою, бажаємо жити у місті де ми і наші діти мали би як найбільше можливостей до здобуття добробуту та втілення своїх планів. Але це – кінцева ціль, для досягнення якої мусить бути виконано багато передумов. Однією з таких умов є повага до минулого нашого краю, бо спільнота, як і людина без пам’яті мало чого варта. Пам'ять же про минувшину нашого краю пов’язана в першу чергу з історичною назвою нашого міста.

  Не раз підіймалось питання про повернення місту назви Бахмуту. На початку дев’яностих патріоти міста добилися референдуму з цього питання. Але підступна антиукраїнська міська влада, вдалася до хитрих маніпуляції громадською свідомістю. По-перше, на самому референдумі, нічого не оговорилось саме про повернення місту прадавньої назви, а наголошувалось лише на перейменуванні, що не сприймається консервативно мислячими громадянами. По-друге, за всякої нагоди велися панічні розмови про ніби то величезні затрати, пов’язані з різними бюрократичними процедурами. Що ж, як бачимо, набагато більше коштів за ці роки було втрачено через крадійство і безгосподарність. Та ж сума, що її було б витрачено на цю шляхетну справу, хоча б не пропала даремно для патріотів міста. По-третє, владою всіляко дискредитувалася сама назва Бахмут. До цієї дискредитації долучали всі методи: релігійні соціальні, та власне, як не дивно, національно-патріотичні. Основним аргументом комуняк було нібито татарсько-мусульманське походження цієї назви. Так, слово «бахмут» - тюркське слово, але це, як доводять словники, назва породи коней, які колись водилися в цих степах. В будь якому разі, назву, хай навіть і тюркську, це місто отримало від словян, і не може бути і мови про якесь агресивно-мусульманське її значення.

  Що ж ми маємо сьогодні? Назва Артемівська містить у собі пам’ятку про марксистського «діяча» Артема Сєргєєва, що відзначився в часи громадянської війни боротьбою проти українського народу та його прагнення до незалежності. До того ж він має до нашого міста менше відношення, ніж до інших міст України, наприклад до Харкова, який у двадцятих роках теж пробували перейменувати на честь Сєргєєва.

  Нині постає питання: чому наше місто має носити ім’я цього напівзабутого діяча епохи, яка виявилася до нашого народу історичним тупиком, і безславно завершилася у 1991 році? Ні, заради майбутнього наших нащадків, мусимо шануючи минуле, рішуче і безповоротно покласти край пануванню чужих нашому духові ідолів, і повернути нарешті місту правдиву і унікальну назву!


  Переименовать Артемовск на Бахмут не так уж и легко как может казаться журналистам . Возьмем к примеру тот факт что для того что бы изменить Артемовск на Бахмут на картах , в атласах , в различных реестрах ( тем более в торговле где налажено множество контактов ) потребуется не мало денег , а их лучше бы пустить в дело , например на техническое переоснащение больниц . Например вот такой современный микроскоп который просто необходим для клинических анализов , стоит не мало

 

  По мимо микроскопа нужно еще и другое мед.оборудование , рентген аппаратов у нас много ( правда и советского производства но за счет энтузиазма они поддерживаются в отличном состоянии ) , но скажи сколько у нас в городе аппаратов КТ и МРТ ? Скажи какое состояние у нас в городе физиотерапевтических кабинетов ? Может лучше это бабло пустить на более существенные дела чем переименование города ? Лично я за то что бы в первую очередь делать то что необходимо в первую очередь , а переименование города явно на первом плане на данный момент стоять не может !

 
Цитата: Мика
Що ти можеш зробити особисто?


  Вот я хочу у тебя спросить что ты можешь сделать ?

 
Цитата: Мика
Перш за все візьми собі за правило при спілкуванні з друзями та близьким (та навіть і новими) знайомими вживати назву Бахмут. Це має стати твоєю звичкою. По друге, веди постійну агітацію, пояснюй товаришам і знайомим необхідність повернення правдивої назви місту, пам’ятай: аби наші задуми втілилися у реальність, потрібно щоб ситуація назви була зрозумілою якомога більшій кількості людей. Маючі необхідні знання, вони швидше сприймуть Ідею відновлення історичної справедливості, і всі дискусії навколо назви Бахмут переростуть у широкий громадський рух. Не будь байдужим до свого майбутнього – зроби все, що можеш!


  В первую очередь нужно взять за правило не материться , не курить и не употреблять спиртное на улицах , помогать другим людям , ты это делаешь так ради интереса спрашиваю ? То что Артёмовск имеет историческое название Бахмут знают многие , к тому же и форум создан с названием Артёмовский ( Бахмутский ) форум    

Оффлайн Alёxa

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9922
  • Пол: Мужской
  • Речь украшает интонация, афоризм - оттенок мысли.
Re: История.
« Ответ #11 : 13 Сентября 2010, 22:42:40 »
         

Оффлайн Мика

  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 87
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #12 : 18 Сентября 2010, 17:26:17 »
     
Цитата: Snow_Irbis
День города будут отмечать не зависимо от того какого его название


  Звісно. Але ж я не про це)) Читайте статтю!

 
Цитата: Snow_Irbis
Переименовать Артемовск на Бахмут не так уж и легко как может казаться журналистам .


  Цю статтю писали не журналісти, далеко не журналісти)

 
Цитата: Snow_Irbis
Возьмем к примеру тот факт что для того что бы изменить Артемовск на Бахмут на картах , в атласах , в различных реестрах ( тем более в торговле где налажено множество контактов ) потребуется не мало денег


  Ну це ж не завадило вісімдесят років тому перейменувати місто на Артемівськ.

 
Цитата: Snow_Irbis
Может лучше это бабло пустить на более существенные дела чем переименование города ? Лично я за то что бы в первую очередь делать то что необходимо в первую очередь , а переименование города явно на первом плане на данный момент стоять не может !


  Все це можна купувати, будувати, завозити коштом з міської казни. Повертати місту справжнє ім"я можна за рахунок самих перейменувальників - комуністів. Вони ж цю кашу і заварили)) Достатньо буде їхньому лідеру продати пару своїх мерседесів, і грошей має вистачити)))

 
Цитата: Snow_Irbis
Вот я хочу у тебя спросить что ты можешь сделать ?


  я вже роблю - популярізую саму назву, і ідею повернення історичної справедливості.

 
Цитата: Snow_Irbis
В первую очередь нужно взять за правило не материться , не курить и не употреблять спиртное на улицах , помогать другим людям


  Цього треба і так притримуватись порядній, культурній людині не залежно від світобачення її та ідеології

 
Цитата: Snow_Irbis
ты это делаешь так ради интереса спрашиваю ?


  Я це роблю, бо це справа честі, бо я тут народився. Тут народились всі мої батькі, а мої прадіди були бахмутськими козаками. І мені бридко називатись артемівцем.    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #13 : 18 Сентября 2010, 17:37:54 »
     
Цитата: Мика
Цю статтю писали не журналісти, далеко не журналісти)


  Ну хз , а чего тогда подписано так ?

 
Цитата: Мика
Друг Редактор

  "Бахмутський націоналістичний бюлетень" (вересень 2010)


 
Цитата: Мика
Ну це ж не завадило вісімдесят років тому перейменувати місто на Артемівськ.


  Тогда было совершенно другое время

 
Цитата: Мика
Все це можна купувати, будувати, завозити коштом з міської казни. Повертати місту справжнє ім"я можна за рахунок самих перейменувальників - комуністів. Вони ж цю кашу і заварили)) Достатньо буде їхньому лідеру продати пару своїх мерседесів, і грошей має вистачити)))


  Я думаю вряд ли кто то из указанных тобой партий будет это делать , как раз наоборот , если что то и будет то за счет ущемления других более важных дел

 
Цитата: Мика
Я це роблю, бо це справа честі, бо я тут народився. Тут народились всі мої батькі, а мої прадіди були бахмутськими козаками. І мені бридко називатись артемівцем.


  В любом случае это уже часть истории , а историю просто так не перепишешь нужно не мало времени    

Оффлайн Мика

  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 87
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #14 : 18 Сентября 2010, 17:47:31 »
     
Цитата: Snow_Irbis
Ну хз , а чего тогда подписано так ?


  Так, це з бюлетня, але автор не має журналістської освіти))

 
Цитата: Snow_Irbis
Тогда было совершенно другое время


  Ну це типова відповідь. Історія ж має звичку повертатись...

 
Цитата: Snow_Irbis
Я думаю вряд ли кто то из указанных тобой партий будет это делать , как раз наоборот , если что то и будет то за счет ущемления других более важных дел


  якщо суд присудить - заплатять. нікуди не дінуться) Ми ж для того тут і спілкуємось, за те і агітуємо, щоб ті хто це накоїли, ті і відповідали.

 
Цитата: Snow_Irbis
В любом случае это уже часть истории , а историю просто так не перепишешь нужно не мало времени


  Для правди не шкода часу.    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #15 : 18 Сентября 2010, 18:20:41 »
     
Цитата: Мика
Так, це з бюлетня, але автор не має журналістської освіти))


  Продвигаешь кого то на городских выборах ? Тут ЖЭК ни в какую лампочки не хочет менять в подъезде , может подсобите , заодно потом распишем на форуме реально полезное дело

 
Цитата: Мика
Ну це типова відповідь. Історія ж має звичку повертатись...


  У тебя есть желание что бы была революция ? Лично я мирный человек и хочу что бы во всем Мире был Мир    

Оффлайн Alёxa

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9922
  • Пол: Мужской
  • Речь украшает интонация, афоризм - оттенок мысли.
Re: История.
« Ответ #16 : 18 Сентября 2010, 21:24:30 »
     
Цитата: Мика
я вже роблю - популярізую саму назву, і ідею повернення історичної справедливості.

 Это уже было где-то в 80-90 годах.Решили поменять Артемовск на Бахмут.Даже городское голосование было,сколько "за" и сколько "против".Кончилось тем,что кода подсчитали сколько на это надо денег! решили оставить как есть.И правильно говорит Snow_Irbis,лучше эти деньги пустить на медицину и т.д.
 PS.Я,в свое время,был за переименование города.    

Оффлайн Мика

  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 87
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #17 : 19 Сентября 2010, 19:20:49 »
     
Цитата: Snow_Irbis
Продвигаешь кого то на городских выборах


  Хех)) Не знаю. Ідея статті була іншою) Хоча якщо буде гідний кандидат, я його підтримаю.

 
Цитата: Snow_Irbis
Тут ЖЭК ни в какую лампочки не хочет менять в подъезде , может подсобите , заодно потом распишем на форуме реально полезное дело
Цитата: Alёxa
Это уже было где-то в 80-90 годах.Решили поменять Артемовск на Бахмут.Даже городское голосование было,сколько "за" и сколько "против".Кончилось тем,что кода подсчитали сколько на это надо денег! решили оставить как есть.И правильно говорит Snow_Irbis,лучше эти деньги пустить на медицину и т.д. PS.Я,в свое время,был за переименование города.


  Ви праві, є не лише гуманітарні проблеми. Я сам живу в домі, де ліфт працює лише під час виборів, але якщо ми будемо думати лише за матерільні речі, то ми перетворимось в бидло, якому пофіг на людські ідеали. Не треба забувати про свою історію.    

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9121
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #18 : 19 Сентября 2010, 23:09:38 »
     
Цитата: Мика
Ви праві, є не лише гуманітарні проблеми. Я сам живу в домі, де ліфт працює лише під час виборів, але якщо ми будемо думати лише за матерільні речі, то ми перетворимось в бидло, якому пофіг на людські ідеали. Не треба забувати про свою історію.


  Лифт работает только перед выборами ? Так это же чудесно ! У меня в доме лифт уже как лет 10 разобрали , еще и лампочки ЖЭК менять не хочет , а по поводу материальных вещей скажу так , для существования современного человека необходимо соблюдение большого ряда условий , которые по моему мнению не выполняются , и с моей точки зрения деньги целесообразнее пустить на их поднятие чем на переименование названия города , хотя сколько людей столько и мнений    

Оффлайн Мика

  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 87
  • Пол: Мужской
Re: История.
« Ответ #19 : 21 Сентября 2010, 15:47:25 »
     
Цитата: Snow_Irbis
для существования современного человека необходимо соблюдение большого ряда условий


  Для сучасної людини головне сьогодні - не перетворитись на овоч та гвинтик, чого прагнуть сучасні правительства. Протидія цьому має чинитись кожною здравомислячою людиною. А засіб для цього - вивчення історії, суспільствознавства та повернення до коренів врешті решт!

 
Цитата: Snow_Irbis
с моей точки зрения деньги целесообразнее пустить на их поднятие чем на переименование названия города


  Все треба робити виважено і поступово. Дивіться, що вам треба в першу чергу: людське обличчя, чи ковбаса.