Автор Тема: Міграція з UCOZ форуму на SMF форум  (Прочитано 11488 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Snow_Irbis

  • Дружинники
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 9065
  • Пол: Мужской
Re: Міграція з UCOZ форуму на SMF форум
« Ответ #10 : 28 Февраль 2017, 14:45:58 »
Налаштування 301-редиректу через файл .htaccess при міграції з Юкоз форуму на SMF форум

Так як різні движки мають відмінності у формуванні посилань на сторінки, то і при міграції з Юкоз форуму на SMF форум буде така ситуація, коли в пошуку будуть висіти сторінки з старими і новими посиланнями. Щоб користувач переходячи з пошуку по старому посиланню автоматично спрямовувався на нове посилання, а не на 404 сторінку, потрібно налаштувати 301 редирект. Більш того, такий редирект допоможе повідомити пошуковим системам що актуальне нове посилання, а вага старого посилання передасться новому посиланню (що в підсумку призведе до того, що нове посилання буде сприйматися пріоритетним, а старе посилання виключитися з пошуку).

Посилання на теми з модуля форум Юкоз виглядають так (приклад на цьому форумі)

http://art-bahmut.org/forum/85-1753-1
Посилання на теми у движка SMF форуму виглядають так (приклад на цьому форумі)

http://forum.art-bahmut.org/index.php?topic=1753.0
Таким чином нам потрібно з старого посилання витягнути ідентифікатор теми і підставити його до нового посилання. Підставляти ідентифікатор сторінки не має сенсу, так як ідентифікатори сторінок у різних движків не збігаються, тому в кінці додається .0 для перенаправлення на першу сторінку теми. Робиться все це за допомогою ось такого коду у файлі .htaccess  :)

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/forum/ [NC]
RewriteRule ^(.+)/(.+)-(.+)-(.+)$ http://forum.art-bahmut.org/index.php?topic=$3.0 [R=301,L]

Також може знадобитися перенаправляти користувачів з інших сторінок старого сайту (наприклад з модуля статті, новини тощо) на нові сторінки форуму. Приклад такого перенаправлення показаний нижче :)

Посилання на статтю в модулі статті движка Юкоз

http://art-bahmut.org/publ/kompjuternaja_masterskaja/instrukcija_po_zapravke_kartridzha_samsung_clp_365_svoimi_rukami/25-1-0-282
Посилання на статтю на форумі з движком SMF

http://forum.art-bahmut.org/index.php?topic=1598.0
Так як посилання зовсім різні, і між ними немає нічого спільного (наприклад як в попередньому варіанті спільним був ідентифікатор теми), то для кожної такої сторінки у файлі .htaccess редирект треба прописувати окремо.

Redirect 301 /publ/kompjuternaja_masterskaja/instrukcija_po_zapravke_kartridzha_samsung_clp_365_svoimi_rukami/25-1-0-282 http://forum.art-bahmut.org/index.php?topic=1598.0
Приклад роботи налаштованого 301-редиректу при міграції з Юкоз форума на SMF форум можете подивитися в відео :)

« Последнее редактирование: 28 Февраль 2017, 14:53:34 от Snow_Irbis »