Автор Тема: Звернення Командувача ООС до жителів Донецької та Луганської областей  (Прочитано 94 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Newsman

  • Дружинники
  • Пользователь
  • *****
  • Сообщений: 89
  • Пол: Мужской
    • Бахмутський літописець
Звернення Командувача ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва до жителів Донецької та Луганської областей

28 листопада, на Донеччині і Луганщині, згідно з Указом Президента вводиться правовий режим воєнного стану. Зауважу, що він фактично не вплине на життя цивільного населення, адже Донецька і Луганська області майже в такому режимі живуть останні кілька років. Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються військових частин Збройних сил України та інших складових сектору безпеки і оборони, які включені до складу Об’єднаних сил.

Об’єднані сили продовжать здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та правового режиму воєнного стану, через відповідні органи військового управління та органи державної влади на місцях і органи місцевого самоврядування. У штатному режимі працюють і працюватимуть підприємства та установи, школи, дитсадки, лікарні, об’єкти соціальної сфери, КПВВ тощо. Також залишається без змін порядок перетину блокпостів.

Звертаючись до кожного жителя Донеччини і Луганщини, хотів би сказати: ситуація в районі проведення ООС повністю контрольована. Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Про будь-які зміни щодо заходів правового режиму воєнного стану буде повідомлено додатково.

Слава Україні!